Page content
FN Byen set oppefra

UNDP's nordiske repræsentationskontor

Kontakt

UNDP's nordiske kontor

Henrik Fredborg Larsen
Direktør
henrik.larsen@undp.org
+45 28 43 13 16

UNDP Danmark:
Marmorvej 51
2100 København
+45 45 33 60 00


Danmark

Zazie Schafer
Vicedirektør
zazie.schafer@undp.org
+45 23 83 20 50 

Mette Fjalland
Kommunikations- og partnerskabsrådgiver
mette.fjalland@undp.org
+45 45 33 60 08  

Stine Junge
Privatsektoransvarlig
stine.junge@undp.org
+45 45 33 60 02

Pernille Jægerfelt Mouritsen
Privatsektorkonsulent
pernille.mouritsen@undp.org

Edna Muratagic
Strategi- og koordineringsanalytiker
edna.muratagic@undp.org
+45 45 33 60 23

Ahmad Ramiz
Finans- og administrationsmedarbejder 
ahmad.ramiz@undp.org

Luna Dybdahl Vaupel
Praktikant 
luna.vaupel@undp.org

 

Norge

Harald Thørud
Partnerskabsrådgiver
harald.thorud@undp.org

Stina Reksten
Programspecialist 
stina.reksten@undp.org

Oda Steen
Praktikant
oda.steen@undp.org

UNDP Norge:
Kongens gate 12
0153 Oslo

Besøg vores norske side

 

Sverige

Caroline Åberg
Kommunikations- og partnerskabsrådgiver
caroline.aberg@undp.org
+46 8 545 232 50

Albert Askeljung
Projektassistent
albert.askeljung@undp.org
+46 76 140 34 46

Erica Larsson
Finans- og administrationsmedarbejder
erica.larsson@undp.org
+45 45 33 60 21

Axel Hallgren
Kommunikationsansvarlig
axel.hallgren@undp.org

UNDP Sverige:
Norrsken House
Birger Jarlsgatan 57C
Stockholm, Sverige

Besøg vores svenske side

 

Finland

Matleena Siipola
Kommunikationsmedarbejder
matleena.siipola@undp.org
+46 358 40 151 88 06

Martina Dahm
Praktikant
martina.dahm@undp.org

UNDP Finland:
Marmorvej 51
2100 København
+46 70 0419106

Besøg vores finske side