FN Byen set oppefra

UNDP's nordiske repræsentationskontor

Kontakt

UNDP's nordiske kontor

Henrik Fredborg Larsen
Direktør
henrik.larsen@undp.org
+45 28 43 13 16

UNDP Danmark:
Marmorvej 51
2100 København
+45 45 33 60 00


Danmark

Mette Fjalland
Kommunikations- og partnerskabsrådgiver
mette.fjalland@undp.org
+45 45 33 60 08  

Stine Junge
Privatsektoransvarlig
stine.junge@undp.org
+45 45 33 60 02

Pernille Jægerfelt Mouritsen
Privatsektor konsulent
pernille.mouritsen@undp.org

Juliana Reis Soares da Silva
Privatsektor praktikant 
pernille.mouritsen@undp.org

Edna Muratagic
Strategi- og koordineringsanalytiker
edna.muratagic@undp.org
+45 45 33 60 23

Ahmad Ramiz
Finans- og administrationsmedarbejder 
ahmad.ramiz@undp.org

Kathrine Søndergaard
Praktikant 
Kathrine.schelde@undp.org

 

Norge

Harald Thørud
Partnerskabsrådgiver
harald.thorud@undp.org

Ruwayda Mohamed
Praktikant
Ruwayda.mohamed@undp.org

UNDP Norge:
Kongens gate 12
0153 Oslo

Besøg vores norske side

 

Sverige

Caroline Åberg
Vicedirektør
caroline.aberg@undp.org
+46 8 545 232 50

Stina Amnebjer
Kommunikationsanalytiker 
stina.amnebjer@undp.org
+46 703210462

Erica Larsson
Finans- og administrationsmedarbejder
erica.larsson@undp.org
+45 45 33 60 21

UNDP Sverige:
Norrsken House
Birger Jarlsgatan 57C
Stockholm, Sverige

Besøg vores svenske side

 

Finland

Edna Muratagic
Finland repræsentant
edna.muratagic@undp.org
+45 45 33 60 23

UNDP Finland:
Marmorvej 51
2100 København
+46 70 0419106

Besøg vores finske side